Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Pijany 38-latek przyszedł na komisariat. Przyniósł policjantom nietypowy prezent
#1
W zaskakujący sposób chciał przeprosić policjantów 38-latek z powiatu łęczyckiego (woj. łódzkie), który kompletnie pijany przyszedł na komendę z krzakiem konopi indyjskich. Jak się okazało, kolejnych 18 zakazanych do uprawy roślin miał w swoim mieszkaniu. Grozi mu do 8 lat więzienia.

Jak przyznał asp. szt. Mariusz Kowalski z łęczyckiej policji, służba w policji jest nieprzewidywalna i pełna niespodzianek. — Funkcjonariusze interweniują w różnych sprawach, rozwiązują zagadki kryminalne i zatrzymują sprawców. Niekiedy jednak przestępcy sami zgłaszają się na policję – dodał

Tak było w środę w Komendzie Powiatowej Policji w Łęczycy. Do dyżurnego zgłosił się mężczyzna, informując, że ma kwiatek i chce przeprosić policjantów. Mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie, tłumaczył, że kiedyś źle się zachowywał.

Kwiatek, który chciał wręczyć policjantowi, był 45 cm rośliną konopi indyjskich. Jak się okazało, kolejne 18 krzaków hodował w mieszkaniu – wyjaśnił asp. szt. Kowalski.

Rośliny w różnych fazach wzrostu zostały zabezpieczone przez kryminalnych podczas przeszukania lokalu. Plantatorem okazał się 38-latek, który trafił do policyjnego aresztu. Mieszkaniec powiatu łęczyckiego po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut prowadzenia nielegalnej uprawy konopi indyjskich. Za takie przestępstwo grozi kara nawet do 8 lat więzienia.
TO, ŻE MÓJ SEN WYGLĄDAŁ W TEN SPOSÓB NIE ZNACZY, ŻE W TWOIM PRZYPADKU BĘDZIE TAK SAMO!
Odpowiedz
#2
o cie chuj XDD serio istnieja takie osoby
„Łatwiej mieć zasady, kiedy jest się najedzonym".
056d8bf2312705bf2fefd7700f9dddb7c046ea95223a135196c70808696f81b55a session
Odpowiedz
#3
Nie ma chuja że można być takim głupim
Odpowiedz
#4
podobno głupota ludzka nie zna granic, tym bardziej po pijaku
Odpowiedz