SAMARKA.INFO - forum o research chemicals i dopalaczach
Wasze opinie na temat dopalaczy - Wersja do druku

+- SAMARKA.INFO - forum o research chemicals i dopalaczach (https://samarka.info)
+-- Dział: Dyskusje na konkretne tematy (https://samarka.info/Forum-dyskusje-na-konkretne-tematy_21)
+--- Dział: Dyskusje o RC (https://samarka.info/Forum-dyskusje-o-rc_24)
+--- Wątek: Wasze opinie na temat dopalaczy (/Watek-wasze-opinie-na-temat-dopalaczy_29)



Wasze opinie na temat dopalaczy - MC_monter - Niedziela, Luty 2020

Wasze opinie na temat dopalaczy - Jaki jest wasz stosunek do tych substancji? Wszystkie badania powiodły sie? Odkryliscie coś nowego w swoim życiu dzieki produktom rc? Czy może was zawiodły?


RE: Wasze opinie na temat dopalaczy - Wodzirej - Piątek, Luty 2020

To sprawa indywidualna każdego człowieka z osobna. Jak ktoś jest głupi to wiele mu nie da, może sobie zaszkodzić. Jak to ktoś mądrze powiedział - wszystko jest kwestią perspektywy Smile Ja lubie marzyć i snuć plany na przyszłość na fazie, jak już wchodzimy w kwestie duchowo - filozoficzne Smile


RE: Wasze opinie na temat dopalaczy - baku_boy - Sobota, Lipiec 2020

Gdyby nie skutki uboczne to wpierdalałbym kryształy łyżką stołową Smile ja staram się co jakiś czas coś zajebać, nie non stop


RE: Wasze opinie na temat dopalaczy - belzebub - Czwartek, Lipiec 2020

najlepsze dopalacze były na samym poczatku stacjonarek i czasow barona, teraz tylko kilka substancji sie nadaje


RE: Wasze opinie na temat dopalaczy - Albert - Niedziela, Luty 2022

(Niedziela, Luty 2020, 23:54)MC_monter napisał(a): Wasze opinie na temat dopalaczy - Jaki jest wasz stosunek do tych substancji? Wszystkie badania powiodły sie? Odkryliscie coś nowego w swoim życiu dzieki produktom rc? Czy może was zawiodły?
Co mi dały produkty RC? poszerzenie świadomości


RE: Wasze opinie na temat dopalaczy - Kmicic888 - Wtorek, Czerwiec 2022

Dzięki RC jestem kim jestem a jestem luzakiem i mam dużo znajomych ?


RE: Wasze opinie na temat dopalaczy - daret1 - Czwartek, Styczeń 2023

(Niedziela, Luty 2020, 23:54)MC_monter napisał(a): Wasze opinie na temat dopalaczy - Jaki jest wasz stosunek do tych substancji? Wszystkie badania powiodły sie? Odkryliscie coś nowego w swoim życiu dzieki produktom rc? Czy może was zawiodły?


Siema, ogolnie w RC jestem od 2011 roku.
Dużo badań za mną na różnych substancjach.

ostatnie lata spędziłem na badaniu amfetaminy i 4 cmc. Dawkowanie amfetaminy średnio 0.7g na węża 70% fety i około 0.5g 4 cmc.

Wnioski ogólne, amfetamina wiezie przy tym dawkowaniu i mojej tolerancji bardzo dobrze, jest to dopasowane do moich możliwości.

Podobnie jest z 4 cmc, 0.5g na jednego lajna jest dopasowane do mojej tolerki i nie wypierdala mnie z butów, niestety przez kilka miesięcy walenia 4 cmc i amfetaminy na zmianę wyrobiłem sobie tolerkę.

oto moja opinia. Wink



RE: Wasze opinie na temat dopalaczy - evergrande - Wtorek, Styczeń 2023

kiedyś były mocniejsze


RE: Wasze opinie na temat dopalaczy - amnezja - Czwartek, Styczeń 2023

Dopalacz jak dopalacz to samo co inne używki dbajcie o siebie a będzie dobrze ja dziś latam na Alfie od escobara mówie wam jest moc !