Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
6-APB Dust - opinie, działanie, opis
#2
Siemanko, niedawno odebrałem właśnie pake z 6-APB i potestowałem przez noc i dzień...

6-APB.

Próbowałem i sniffa i bombke i w napoju:

Sniff - Ogólnie nie polecam, gryzący/niekomfortowy, szybko kopie. Przy ponawianiu dawki większość efektów widocznie zanika, pojawaia się za to euforia i odczuwalny speed.

Bombka - Wjeżdza około godziny lub dwóch, lekki dyskomfort w żołądku, znaczące odwodnienie ale konkretna faza trzyma przez ponad cztery godziny, a nawet i po całym dniu czy nocce nadal nie znika.

Zastosowanie wraz z płynem - Efekt i czas trwania/działania zbliżony do bombki, za wyjątkiem dyskomfortu zołądkowego na rzecz nieprzyjemnego smaku, wrażenia w jamie ustniej i potężnej suchoty.

Jako użytkownik lubiący pobudzenie i zarywanie nocek grając w różne gry oceniam 6-APB bardzo pozytywnie. Lekko podkręcone kolory i wrażenie falowania koi zmysły i pozwala wpaść w trans.

Z czystym sumieniem polecam osobom, które lubią się wystrzelić i w coś pograć!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
6-APB Dust - opinie, działanie, opis - przez Fancy Sky - Wtorek, Październik 2022, 19:43
RE: 6-APB Dust - opinie, działanie, opis - przez nastoletnia rosjankaa - Czwartek, Lipiec 2023, 21:41
RE: 6-APB Dust - opinie, działanie, opis - przez 4cmc - Niedziela, Lipiec 2023, 20:14