Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Alfa PVP (a-PVP) - opinie, działanie, opis
#5
Skąd : Escobar
Odczynnik : Alfa pvp

Opis : Po otworzeniu wora usypałem większą kreskę około 100 mg po zasysnięciu czuć odrazu wjazd
bardzo mocno czuje działanie alfy mam ochotę na robienie wszystkiego o libido to już nie
wspomnę bo okrutnie duże nie do opanowania, druga kreska też około 100 mg wrzucam i wychodzę
na dwór na spacer w zasadzie to chyba biegłem lub lekki trucht taka moc! nad wodą zawiesiłem
się na falach było bajecznie dobra wracam do domu bo trzeba coś porobić w domu kolejny sniff
tym razem większy no i się zaczeło dorwałęm instrumenty najpierw gitara zacząłem nucić swoje nutki
kumpel w między czasie wpadł z mj ja tak zawiesiłem się na gitarce że nawet nie zwracałem uwagi
na niego przez dobrą godzinę jak w transie! okej po godzinie ogarnięte dałęm troche ziomkowi ale
on dziś nie mógł walić alfy więc towarzyszył mi przez reszte dnia potem poszliśmy na kosza porztucać
oczywiście grało się obłędnie fajnie ! wróciliśmy po 2 h resztę dnia spędziłem sam oglądając
youtuba powiem wam tak ALFA kurwa przekozak są momenty że odcina człwowieka od rzeczywistości i
zawiesza go na jakiejś czynności bez pamięci|! oceniam alfę na 5/5 jak i całego Vendora
pakowanie bardzo dobre czas oczekiwania na paczkę to tylko 2 dni więc jestem mega zadodolony załączam
fotkę alfy sporzytej abyście mieli namiastkę tej cudnej bani - !


Załączone pliki Obrazki
   
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Alfa PVP (a-PVP) - opinie, działanie, opis - przez Wąsek - Sobota, Luty 2020, 18:39
RE: Alfa PVP (a-PVP) - opinie, działanie, opis - przez Najarany - Środa, Kwiecień 2020, 01:45
RE: Alfa PVP (a-PVP) - opinie, działanie, opis - przez Kaczor - Wtorek, Styczeń 2023, 18:32
RE: Alfa PVP (a-PVP) - opinie, działanie, opis - przez Harmoniusz - Wtorek, Luty 2023, 18:16
RE: Alfa PVP (a-PVP) - opinie, działanie, opis - przez Kaczor - Poniedziałek, Marzec 2023, 00:14
RE: Alfa PVP (a-PVP) - opinie, działanie, opis - przez kukon - Niedziela, Lipiec 2023, 22:54