Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
2-FA - opinie, działanie, opis
#5
Według mnie działa to bardzo podobnie do amfetaminy, ale jest lepsze, bo, zjazd jest duuuużo lżejszy, mnie jedynie trochę pobolała głowa i czułem się zamulony. jeść się niezbyt chce, ale to i tak niebo a ziemia w porównaniu do a, gdzie mamy uczucie pełnego żołądka cały czas, tutaj na szczęscie odczuwałem głód. odwadnia również w mniejszym stopniu. filmy na tym ogląda się świetnie, 100% koncentracji, nic nie rozprasza. problemy z zaśnięciem sporo mniejsze niż po fecie. ogólnie przez tę koncentrację polecam, dość wydajne, bo zjadłem ok. 120 mg i przez 3 godziny oglądałem film i nie mogłem się od niego oderwać. ciekawe jak to działa na imprezie, ale raczej nic szczególnego. do spędzania miło wieczoru za to jak najbardziej polecam. ogólnie widzę w tym dobry odpowiednik fety, tylko że sporo krócej trzyma, koło 3 godz.
BUJAJ SIE JAK OGORDY PO BLANTACH
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
2-FA - opinie, działanie, opis - przez MC_monter - Niedziela, Luty 2020, 21:40
RE: 2-FA - opinie, działanie, opis - przez rumcajs123 - Niedziela, Luty 2022, 23:47
RE: 2-FA - opinie, działanie, opis - przez damian60541 - Środa, Kwiecień 2022, 13:19
RE: 2-FA - opinie, działanie, opis - przez Szczurek - Poniedziałek, Maj 2022, 14:18
RE: 2-FA - opinie, działanie, opis - przez kukon - Niedziela, Lipiec 2023, 22:22