Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Hex-EN; NEH - opinie, działanie, opis
#15
Ja nie wiem co się stało, w każdym bądź razie:
Droga Podania: Sniff
Dawka: 150mg

Ładowało mi się to może z 5 minut, później bardzo przyjemny clearhead, gadatliwość i ogólnie dobrze się czułem, namiastka szczęścia, sobie pomyślałem ohoo będzie pięknie po jakichś 30 minutach nastąpiło splątanie, ból w potylicy, szmery w głowie,

Może dorzutka?

koło 100mg sniff, coś poczułem, bedzie okej,

Nie! po 15 minutach schizy, nie polecam być w ciemnym pomieszczeniu, paranoja.
Musze zauważyć że bylem niie wyspany jak podchodziłem do testów.

Zjazd jest dużym minusem, dla mnie Substancja z tych "Bez benzo nie podchodź"

Moja dawki spowodowane są już dużym stażem pracy i nie polecam ich początkującym.
Nie byłoby tak źle jak bym nie dorzucał.

Ja nie wiem co się stało, w każdym bądź razie:
Droga Podania: Sniff
Dawka: 150mg

Ładowało mi się to może z 5 minut, później bardzo przyjemny clearhead, gadatliwość i ogólnie dobrze się czułem, namiastka szczęścia, sobie pomyślałem ohoo będzie pięknie po jakichś 30 minutach nastąpiło splątanie, ból w potylicy, szmery w głowie,

Może dorzutka?

koło 100mg sniff, coś poczułem, bedzie okej,

Nie! po 15 minutach schizy, nie polecam być w ciemnym pomieszczeniu, paranoja.
Musze zauważyć że bylem niie wyspany jak podchodziłem do testów.

Zjazd jest dużym minusem, dla mnie Substancja z tych "Bez benzo nie podchodź"

Moja dawki spowodowane są już dużym stażem pracy i nie polecam ich początkującym.
Nie byłoby tak źle jak bym nie dorzucał.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Hex-EN; NEH - opinie, działanie, opis - przez Zwykły Janusz - Niedziela, Marzec 2020, 23:16
RE: Hex-EN; NEH - opinie, działanie, opis - przez Szajbus - Wtorek, Maj 2020, 01:26
RE: Hex-EN; NEH - opinie, działanie, opis - przez belzebub - Czwartek, Lipiec 2020, 02:22
RE: Hex-EN; NEH - opinie, działanie, opis - przez mam5gram - Środa, Marzec 2022, 20:00
RE: Hex-EN; NEH - opinie, działanie, opis - przez spidi gonzalez - Wtorek, Marzec 2022, 16:46
RE: Hex-EN; NEH - opinie, działanie, opis - przez pzdrJUREK - Środa, Kwiecień 2022, 10:51
RE: Hex-EN; NEH - opinie, działanie, opis - przez spidi gonzalez - Czwartek, Kwiecień 2022, 13:02
RE: Hex-EN; NEH - opinie, działanie, opis - przez flashlight - Poniedziałek, Kwiecień 2022, 19:31
RE: Hex-EN; NEH - opinie, działanie, opis - przez damian60541 - Środa, Kwiecień 2022, 13:18
RE: Hex-EN; NEH - opinie, działanie, opis - przez Victorious - Niedziela, Maj 2022, 00:28
RE: Hex-EN; NEH - opinie, działanie, opis - przez toxicity - Środa, Czerwiec 2022, 16:58
RE: Hex-EN; NEH - opinie, działanie, opis - przez Bogdan - Piątek, Czerwiec 2022, 17:19
RE: Hex-EN; NEH - opinie, działanie, opis - przez beciabeti - Czwartek, Wrzesień 2022, 14:00
RE: Hex-EN; NEH - opinie, działanie, opis - przez krysztalowy - Czwartek, Lipiec 2023, 17:59