Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Ephenidine (efenidyna) - opinie, działanie, opis
#3
Dorwałem to dyso. Póki co testuję mikrodawki ale w weekend prawdopodobnie będzie mix z tryptaminą. Tylko nie wiem jak to rozegrać. Z jednej strony nie chcę sobie zanieczyszczać działania 4-HO-MIPTa innymi substancjami więc myślałem o zarzuceniu efenidyny na afterglow. Z drugiej strony wiem że dyso podbijają sajko więc mogłoby być ciekawie przyjąć efenidynę przed sajko.

Test sortu - ~1mg vapo - freebase, smak diaryletylaminowy.

Na oko 3/4 dupki lufki, sporo się zmarnowało (bo kioskowa lufka do waporyzacji prochu się nie nadaje) - lekko wyczuwalna dyso-lekkość bytu, brak dopaminowego wejścia jak w przypadku difenidyny.

Następnego dnia...

5mg freebase zjedzone i przegryzione jabłkiem w celu konwersji do soli - placebo.

10mg efenidyny przerobionej na cytrynian - tutaj zaczęło być ciekawie, chociaż efekty bardzo subtelne (ale nie dziwię się skoro 70mg to dawka progowa dla efektów dysocjacyjnych - post1887070.html#p1887070 ). Potwierdziło się mniejsze oddziaływanie na dopaminę niż w przypadku difenidyny. Za to poczułem coś co przypominało oddziaływanie na serotoninę. Ogólnie efekt motywujący. Nic bardziej konkretnego nie stwierdzę bo dawka za mała.

To tyle z zaobserwowanych teraz efektów. Jak będę miał okazję to przetestuję solo większą ilość, mix z tryptaminami, mix z marihuaną (bardzo lubiłem w przypadku MXE).
BUJAJ SIE JAK OGORDY PO BLANTACH
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Ephenidine (efenidyna) - opinie, działanie, opis - przez Nieznany - Wtorek, Listopad 2021, 23:41
RE: Ephenidine (efenidyna) - opinie, działanie, opis - przez kukon - Wtorek, Lipiec 2023, 16:22