Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
3,4-dimethoxy-α-PVP - opinie, działanie, opis
#4
Wczoraj, akuratnie w piąteczek odebrałem przesyłkę od A, w środku 5g A-PVP, 10x diclazepam i giet tajemniczego 3,4-dimethoxy-A-PVP. Już przy pierwszym badaniu wzrokowym niespodzianka, bo towar jest w postaci miękkiej masy przypominającej do złudzenia toffi, albo niezwykle jasnej barwy haszyk. Także zapodanie tego sniffem kompletnie nie wchodzi w grę niestety, zostają oral i vapo, w inne narządy nie zamierzam tego pakować. Nie lubię oralnego podania używek innych niż alkohol, więc tylko vapo, które bardzo lubię. Nasze toffi - krówka bardzo łatwo rozpada się w palcach i można sobie delikatnie pożądaną ilość odkruszyć. Równie łatwo, lekko i przyjemnie topi/smaży się na folii, nie śmierdzi, dym bezproblemowo wchodzi do płuc. Z początku niemal niewyczuwalny jest żaden smak, im jednak dłużej towar smażymy i staje się ciemniejszy, dym nabiera nieprzyjemnego, chemicznego smaku - dla starych alfiarzy to jednak żadne zmartwienie.
Vapo naszego odczynnika bez wątpienia daje rezultaty, oczywiście są one w jakimś stopniu zbliżone do alfy PVP. Niestety, nie mogę się wypowiedzieć na temat mocy 3,4-dimethoxy-A-PVP, ponieważ mam od dłuższego czasu wyrobioną dużą tolerancję na wszelkie beta-ketony, ledwie kilka dni temu skończyłem swoje 9g 4F-PVP, a w dodatku smażenia naszej substancji dokonywałem już po próbnym sniffie świeżej alfy, więc nie było szans na miarodajną ocenę. Na pewno działa i jest podobnie jak z wszystkimi pochodnymi alfy, waporyzacja bardzo fajna, jak ktoś by chciał mógłby nawet chleb tą masą posmarować i spróbować orala, ja sobie podaruję, będzie leżało na trudne chwile kiedy zabraknie alfy.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
3,4-dimethoxy-α-PVP - opinie, działanie, opis - przez Grooby - Środa, Luty 2020, 20:57
RE: 3,4-dimethoxy-α-PVP - opinie, działanie, opis - przez Kibol - Piątek, Czerwiec 2020, 03:39
RE: 3,4-dimethoxy-α-PVP - opinie, działanie, opis - przez 4cmc - Niedziela, Lipiec 2023, 22:27
RE: 3,4-dimethoxy-α-PVP - opinie, działanie, opis - przez htrzs - Środa, Sierpień 2023, 19:55