Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Synthcaine Colombia - opinie, działanie, opis
#28
Witam.
Dane mi było przez weekend testować ten odczynnik [Obrazek: icon_e_biggrin.gif] Kurwa powiem Wam, że jest ciekawie.
Już na samym początku rzuca się charakterystyczny zapach... ten kto miał kiedyś styczność z droższym oryginałem poczuje podobieństwo [Obrazek: icon_e_smile.gif]
A w działaniu, JEST PRZEZAJEBISTE!
Wydaje mi się, że jest w tym trochę nepa, bo go czuć. Ale nie wiem co tam więcej może się chować. Czytałem posty wyżej i co do lidokainy to raczej jej tu nie ma.

Ja zaczynałem od dawek 50 mg i było ok, potem wiadomo zwiększałem.
Profil działania jest bardziej dopaminowy. Clearhedzik, speedzik, troszkę eufo, ogólnie można było poczuć namiastkę tego co się czuło kiedyś. Wszyscy wiedzą o co chodzi.
Dobrze działa na libido, żona była nawet bardziej zadowolona ode mnie.
Nie chce też zbytnio idealizować, bo na każdego może zadziałać inaczej.
A co do aplikacji, to całkiem przyjemna. Dobry zapach i nic nie gryzie. Idealnie.
Ogólnie chciałbym napisać więcej, ale odebrało mi słowa. Mogłem sobie wcześniej zapisać. Ale werdykt i tak nie może być inny jak 10/10.
Polecam [Obrazek: icon_e_smile.gif]
Dobra robota ChemCentrum!

sortttt


Załączone pliki Obrazki
   
BUJAJ SIE JAK OGORDY PO BLANTACH
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Synthcaine Colombia - opinie, działanie, opis - przez szakal - Piątek, Marzec 2022, 17:50
RE: Synthcaine Colombia - opinie, działanie, opis - przez Bogdan - Wtorek, Marzec 2022, 21:32
RE: Synthcaine Colombia - opinie, działanie, opis - przez flashlight - Czwartek, Marzec 2022, 17:59
RE: Synthcaine Colombia - opinie, działanie, opis - przez skarabeusz - Niedziela, Kwiecień 2022, 10:08
RE: Synthcaine Colombia - opinie, działanie, opis - przez centrummiasta - Poniedziałek, Kwiecień 2022, 12:26
RE: Synthcaine Colombia - opinie, działanie, opis - przez damian60541 - Środa, Kwiecień 2022, 13:10
RE: Synthcaine Colombia - opinie, działanie, opis - przez Victorious - Sobota, Kwiecień 2022, 14:26
RE: Synthcaine Colombia - opinie, działanie, opis - przez Qvadrat - Czwartek, Czerwiec 2022, 17:15
RE: Synthcaine Colombia - opinie, działanie, opis - przez 7heaven - Wtorek, Czerwiec 2022, 20:19
RE: Synthcaine Colombia - opinie, działanie, opis - przez Victorious - Czwartek, Czerwiec 2022, 17:29
RE: Synthcaine Colombia - opinie, działanie, opis - przez Molly - Wtorek, Czerwiec 2022, 17:16
RE: Synthcaine Colombia - opinie, działanie, opis - przez Kmicic888 - Wtorek, Czerwiec 2022, 23:38
RE: Synthcaine Colombia - opinie, działanie, opis - przez TeHaCe - Czwartek, Czerwiec 2022, 20:33
RE: Synthcaine Colombia - opinie, działanie, opis - przez s3x74zy - Czwartek, Lipiec 2022, 05:37
RE: Synthcaine Colombia - opinie, działanie, opis - przez 7heaven - Czwartek, Grudzień 2022, 20:12
RE: Synthcaine Colombia - opinie, działanie, opis - przez squeezy - Sobota, Grudzień 2022, 16:24
RE: Synthcaine Colombia - opinie, działanie, opis - przez Diabolus - Piątek, Styczeń 2023, 23:19
RE: Synthcaine Colombia - opinie, działanie, opis - przez ujebany blat - Poniedziałek, Styczeń 2023, 23:08
RE: Synthcaine Colombia - opinie, działanie, opis - przez Fly so high - Poniedziałek, Kwiecień 2023, 17:54
RE: Synthcaine Colombia - opinie, działanie, opis - przez kukon - Niedziela, Lipiec 2023, 21:54