Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Fake Coco Chanel - opinie, działanie, opis
#14
Wygląd jak na zdjęciu. Głównie bryła i odrobina prochu (mikropłatków). Działanie typowo dopaminowe, stymulujące. Przyjąłem 80mg i zaczęła się burza myśli. Sort aktywny i mocno wydajny, bez chemicznego zapachu. Faza w porządku, ogarnąłem robotę na podwórku, wykosiłem trawę, coś tam jeszcze pokminiłem i lecę w miasto z ziomkami na browara przy sobocie. Klepie już dobre 2h i pewnie będzie dorzuta.

Moje ocena 9.5/10

Kolejny produkt od Katy, który mogę polecić.


Załączone pliki Obrazki
   
BUJAJ SIE JAK OGORDY PO BLANTACH
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Fake Coco Chanel - opinie, działanie, opis - przez Fancy Sky - Wtorek, Październik 2022, 17:04
RE: Fake Coco Chanel - opinie, działanie, opis - przez Kaczor - Czwartek, Styczeń 2023, 20:22
RE: Fake Coco Chanel - opinie, działanie, opis - przez amnezja - Czwartek, Styczeń 2023, 20:51
RE: Fake Coco Chanel - opinie, działanie, opis - przez Kaczor - Piątek, Marzec 2023, 12:58
RE: Fake Coco Chanel - opinie, działanie, opis - przez Barbarzyńca - Niedziela, Marzec 2023, 23:52
RE: Fake Coco Chanel - opinie, działanie, opis - przez Makelele - Poniedziałek, Marzec 2023, 11:15
RE: Fake Coco Chanel - opinie, działanie, opis - przez evergrande - Środa, Marzec 2023, 18:47
RE: Fake Coco Chanel - opinie, działanie, opis - przez trixta - Piątek, Marzec 2023, 03:12
RE: Fake Coco Chanel - opinie, działanie, opis - przez Harmoniusz - Wtorek, Marzec 2023, 14:28
RE: Fake Coco Chanel - opinie, działanie, opis - przez kukon - Niedziela, Lipiec 2023, 21:49