Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
3-CMC Glass - opinie, działanie, opis
#4
Badania rozpoczęto sniffem ok 200 mg, sniff wchodzi klasycznie gorzkim smakiem, a po kilku minutach mamy ketonowy "wjazd na chatę", aż sobie musiałem wstać i pochodzić kilka minut bo dopamina mi nie pozwalała siedzieć w miejscu.

Pomysły, kmniny, szukanie rozwiązań jakichś problemów. Tylko trochę trudno skupić się na jednym bo po chwili wjeżdża kolejny pomysł i chęć do ogarniania innej rzeczy. Ale jeśli nad tym zapanujesz to jesteś król bo możesz produktywnie wykorzystać to nakręcenie.
Wszystko trwa myślę około godzinę.

Następnie poszła bomba 350mg, detonacja po ok 30 minutach. Ojjjj jeszcze większe zamieszanie na "chacie" tym razem myślę że sytuacja bardziej zrównoważona w temacie eufo/speed. Wszystko zaczyna się podobać. Ekscytacja euforyczna otoczeniem i ogólnie chyba wszystkim dookoła w moim przypadku byla wysoka. Tak że st stwierdza
że trojeczka jest dosyć euforyczna. Brzmienie muzyki i wrażenia odbierania dźwięków wspaniałe! Dużo ochota na rozmowy i dzielenie się wrażeniami. Można kogoś zagadać.

Poziom libido podniesiony, ogromna ochota na sex. Jeśli ktoś szuka trójki pod tym względem, napewno będzie zadowolony!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
3-CMC Glass - opinie, działanie, opis - przez Fancy Sky - Wtorek, Październik 2022, 19:19
RE: 3-CMC Glass - opinie, działanie, opis - przez krysztalowy - Sobota, Lipiec 2023, 17:54
RE: 3-CMC Glass - opinie, działanie, opis - przez 4cmc - Poniedziałek, Lipiec 2023, 10:29
RE: 3-CMC Glass - opinie, działanie, opis - przez htrzs - Czwartek, Sierpień 2023, 13:17
RE: 3-CMC Glass - opinie, działanie, opis - przez Pentedron - Wtorek, Wrzesień 2023, 19:25