Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
4-CMC Honey - opinie, działanie, opis
#3
Klefedron polecam brać oralnie. Na początek, trochę nierozsądnie dałem z grubej rury, nie wiem ile tam było ale ze 300 mg, może więcej, bo zawsze lubiłem grube bomby po klefie. Jak ostatnie razy były mocno średnie, tak po dłuższej przerwie wjechał jak powinien. Nieogar, lekkie klatkowanie obrazu, libido nie gorsze niż po 3-mmc, gruba euforia i oczywiście stymulacja.

Z ciekawości drugiego dnia spróbowałem ok. 100 mg i o dziwo też działa. Nagle dłonie zaczynają się pocić, zmysł dotyku jest intensywniejszy i przyjemnie kręci się w głowie. Jest w tym moc
TO, ŻE MÓJ SEN WYGLĄDAŁ W TEN SPOSÓB NIE ZNACZY, ŻE W TWOIM PRZYPADKU BĘDZIE TAK SAMO!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
4-CMC Honey - opinie, działanie, opis - przez Fancy Sky - Środa, Październik 2022, 02:14
RE: 4-CMC Honey - opinie, działanie, opis - przez crazy_krak - Piątek, Grudzień 2022, 17:26
RE: 4-CMC Honey - opinie, działanie, opis - przez krysztalowy - Sobota, Lipiec 2023, 17:57
RE: 4-CMC Honey - opinie, działanie, opis - przez 4cmc - Poniedziałek, Lipiec 2023, 10:25
RE: 4-CMC Honey - opinie, działanie, opis - przez htrzs - Czwartek, Sierpień 2023, 13:20
RE: 4-CMC Honey - opinie, działanie, opis - przez Pentedron - Wtorek, Wrzesień 2023, 19:20