Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Alfa pvp Escobar
#2
Od : Escobara

Nazwa produktu: Alfa-PVP

Droga podania : Sniff/Vapo/IV

Czas działania: Nie Wiem cpałem 3 dni ciezko ocenic ale pierwszy szczur z 3 godzinki mnie trzymał a potem to juz był szczur i vapo ale sniff nie lecial czesto bo kurwa schizy byly potezne bardziej vapo wciaglo strasznie i mnniej mnie schizowalo niz szczur ale czulem sie taki otepiały jakby ciezko mi bylo myslec racjonalnie czesto zapomnialem o czym gadalismy XDD i na koncu juz iv

Zaaplikowano: Rożnie to bywało wiec ciężko określić ale myślę ze dawki 100 mg nie przekraczałem oczywiście mówimy tutaj o szczurze bo pod iv to było za 40 mg i było ciężko momentami myslalem ze umieram ale to moze dlatego ze po 3 dniach zajebalem iv tylko 2 strzaly gdzie nie jadlem i nie spalem te 3 dni wiec ogarnizm byl wykonczony strasznie mysle ze na starcie jabym iv zajebal to bym zakurwwil wiesze dawki

Profil działania : Zależy po snifie czułem Stymulacje chciało mi mi chodzić w chuj ale nie mogłem przez schizy pojawiły się gdzieś po +/- 3 szczurze po vapo euforie i iv to samo eufora na poziomie hard + schizy jak skurwysyn na pewno ta alfa duzo mocniejsza niz pihp przy czym bardziej wydajniejsza ale w bo tamta zrobilem z ziomkiem w tez jakieś 3 dni 5 g a tu ciężko było zrobić 3g smaku jak dla mnie przy vapo lepsza byla pihp tu strasznie bylo czuc typowa aptekę. Stałem przy oknie często przez schizy czyli jakieś 20 razy na godzine hehe i zaglądałem czy jego matka nie przyjdzie bo mi się tak w bani jebało ze wydawało mi się ze zaraz przyjdzie a sie nie lubimy bardzo
Produkt jak najbardziej aktywny na wysokim poziomie wiec radze uważać

Produkt 10/10
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Alfa pvp Escobar - przez Kaczor - Środa, Luty 2023, 16:25
RE: Alfa pvp Escobar - przez SztywnyMisza - Środa, Luty 2023, 19:49
RE: Alfa pvp Escobar - przez Harmoniusz - Wtorek, Luty 2023, 18:21
RE: Alfa pvp esco - przez SztywnyMisza - Środa, Marzec 2023, 19:28
RE: Alfa pvp esco - przez amnezja - Sobota, Marzec 2023, 10:46
RE: Alfa pvp Escobar - przez Kaczor - Wtorek, Marzec 2023, 15:02
RE: Alfa pvp Escobar - przez Karmelek - Wtorek, Marzec 2023, 14:32
RE: Alfa pvp Escobar - przez kukon - Niedziela, Lipiec 2023, 23:03