Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Hexen Analogue od Escobara
#1
Hexa od pabla bylo mi dane testowac w ostatnim czasie chyba w tamtym tygodniu nie pamietam  na początku myślałem ze to alfa pozniej jednak domyśliłem sie ze tak nie jest na zdjeciu jest 5 mialo byc 3 za co w ogóle dziekuje escobarowi za tą górkę  towar jak widac bryly dosc suche latwo sie rozpadaja smak dziwny jakby jakis rozpuszczalnik walil xD jak przyszła mi paczka odebralem wzialem na palec troche i zjadlem po 10 min juz zaczalem czuc lekkiego speeda pozniej juz sie zaczelo wkręciłem sie wzialem meth pipe i smażyłem bo bylem przekonany ze to alfa xD niestety do vapo slabo [Obrazek: 1f615.png] da sie zajarac i tez kopie ale szybko temat sie węgli w pierwsza noc tylko smażyłem go mialem problemy żeby usnąć. Na drugi dzien juz sie zaczelo lecialo wszystko po iv po szczury bombki . Iv niestety slabo dziala nie czuc tego wejścia co potrzeba! Ale porobic porobi  słabo sie rozpuszcza nawet jak podgrzejesz wrecz po podgrzaniu jakby sie częściowo rozpuscza a potem zmienia znowu w pyl nie wiem o co tu kurwa chodziło xD szczury wykurwiaja fajnie tylko to nie dla mnie bo jest to czysta stymulacja i wkrecily mi sie juz tez lekkie schizy bo zjadlem cos okolo 2,5g w 2 dzien xD  mialem duzo myśli na sekunde czasem szedlem szluga zajarac nie biorac szluga ze soba i zapominajac po co tu w ogole przyszedłem  zjedzeniem po tym ciezko było tylko cos w płynie wchodziło bo za inne sie nawet nie zabieralem bo bym nie dal rady xD no a 3 dzien to juz ciezko w ogole bylo sie pozbierać do kupy jak sie skonczylo to się W sumie cieszylem ale też załamały bylem ze nie ma co walic.
Substancje oceniam na 9/10 ten smak nie zaciekawy  
Jak ktos lubi kobkretnego speeda to polecam w chuj napewno sie nikt nie zawiedzie
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Hexen Analogue od Escobara - przez SztywnyMisza - Środa, Luty 2023, 19:44
RE: Hexen Analogue od esco - przez SztywnyMisza - Środa, Marzec 2023, 19:39
RE: Hexen Analogue od esco - przez Yalasek - Czwartek, Marzec 2023, 16:42
RE: Hexen Analogue od esco - przez Księżna Kajana - Czwartek, Marzec 2023, 18:05
RE: Hexen Analogue od esco - przez Yalasek - Piątek, Marzec 2023, 13:16
RE: Hexen Analogue od esco - przez amnezja - Sobota, Marzec 2023, 10:45
RE: Hexen Analogue od Escobara - przez kukon - Niedziela, Lipiec 2023, 23:06
RE: Hexen Analogue od Escobara - przez krysztalowy - Sobota, Lipiec 2023, 18:17
RE: Hexen Analogue od Escobara - przez htrzs - Wtorek, Sierpień 2023, 00:24
RE: Hexen Analogue od Escobara - przez Pentedron - Wtorek, Wrzesień 2023, 17:12