Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
3-HO-PCE - opinie, działanie, opis
#4
3-HO-PCP Substancja bardzo dobra, 3-5mg na pierwszy raz po kilku miesiacach przerwy od Dyso dobrze mnie zrobiło. Długi BL rozkręca się około 40min.
Tolerka stopniowo przyspiesza, byłem w ciągu tydzień na 250mg ale warto było %-D kolejne 0.5 już do mnie leci :*
Największa była anestezja, cev ów nie doświadczyłem.
Na drugi dzień gdy już przyzwyczaiłam się do hard core-u to wleciała taka euforia ze miałem ochotę iść na rave techno-dunbstep :extasy:
Pod koniec ciągu później doszedłem do 12mg. Czasami nie dawało spać więc miejcie pod ręką jakieś benzo ja mam Gidazepam i Flubromazepam także "Stay Safe" bo naprawdę substancja piękna tylko trzeba mieć do niej szacunek.
Jak najbardziej musicie tego spróbować
ROA to był tylko sniff ewentualnie oral ale tylko jak coś zostało na karcie no i dosypane do papierosa ale nie wiem czy to wgl zadziałało bo ciągle na tym byłem :psycho:
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
3-HO-PCE - opinie, działanie, opis - przez Nieznany - Wtorek, Listopad 2021, 23:13
RE: 3-HO-PCE - opinie, działanie, opis - przez Albert - Niedziela, Luty 2022, 23:27
RE: 3-HO-PCE - opinie, działanie, opis - przez Mariusz Sanitariusz - Niedziela, Kwiecień 2022, 18:08
RE: 3-HO-PCE - opinie, działanie, opis - przez nastoletnia rosjankaa - Środa, Lipiec 2023, 00:22
RE: 3-HO-PCE - opinie, działanie, opis - przez kukon - Wtorek, Lipiec 2023, 16:28