Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
2-FDCK Diamond - opinie, działanie, opis
#3
Po przerobiłam 4g już mogę wydać opinie. Sort aktywny bardzo. Jednak sama dysocjacja jest dość pusta i nudna. Mało CEV, oraz brakuje trochę euforii. Miałem okazję próbować kilku dyso i ten jest najmniej ciekawy. Trudno było mi dobrać dawkę na solidny lot bo granicą między Mocno a urwany film i amnezja bardzo cienka. Podzieliłem się z 2 osobami - dawki zaliczane do,, średnio,, i każdą doświadczenie przeraziło mimo iż tłumaczyłem królikom czego się spodziewać i jak się zachować. Ogólnie raczej zimna i mało kolorowa dysocjacja. Mimo tego jak ktoś lubi dysocjanty to warto spróbować. Ja od czasu do czasu będę kosztował, a i przez tą surowość fazy nie kusi żeby wrzucać dzień w dzień.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
2-FDCK Diamond - opinie, działanie, opis - przez Fancy Sky - Wtorek, Październik 2022, 19:51
RE: 2-FDCK Diamond - opinie, działanie, opis - przez squeezy - Sobota, Grudzień 2022, 12:19
RE: 2-FDCK Diamond - opinie, działanie, opis - przez nastoletnia rosjankaa - Wtorek, Lipiec 2023, 23:58
RE: 2-FDCK Diamond - opinie, działanie, opis - przez kukon - Wtorek, Lipiec 2023, 16:25
RE: 2-FDCK Diamond - opinie, działanie, opis - przez htrzs - Wtorek, Sierpień 2023, 00:06